Danışan yorumları

55 Comments

 • Z.İ.

  Eylül 3, 2020 - 7:57 pm

  Boşanma süreci öncesinde çift terapisi ve boşanma sürecinden sonra ise tek olarak danışmanlık aldım. Her ikisini de çok iyi yönetti. Kendisi ile çok rahat bir iletişim kurabildim. Böyle bir travmatik dönemi küçük sıyrıklarla atlamamı sağlayan kişidir. Kendisine sıcakkanlı, güler yüzlü ve içten tarzı için teşekkür ediyorum.

 • Z.Ç.P.

  Eylül 5, 2020 - 11:58 am

  aile içi bazı sorunlarımızı çözebilmek adına Şafak Hanım’a başvurdum. Sinirlenmeden kendimi ifade edemiyordum. Kendisi ile 5 aylık bir görüşme yaptım ve artık kendimi rahatlıkla ve sakin bir şekilde ifade edebilmeye başladım. Son derece insancıl bir yanı var aynı zamanda seans öncesi, seans sırası ve sonrasında olmak üzere tüm kuralları ilk terapide anlattığı gibi sonuna kadar uygulamaktadır. Aynı zamanda bir tanıdığım da çocuğunu götürdüğü için tavsiye etmişti. Çok profesyonel ve tecrübeli olduğunu düşünüyoruz. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.

 • Meslektaşlarından Gelen Tavsiyeler

  Eylül 15, 2020 - 7:59 pm

  Şafak Hanım’ı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisi üniversite yıllarındaki eğitimde oldukça başarılı bir öğrenci olmuş, mezuniyetinin ardından birçok gönüllü projede yer almıştır. Mesleğine saygı duyan ve etik değerlere bağlı olarak çalışan bir kişidir. İsmen oldukça tanınmış kurum ve kuruluşlarda görev almıştır. Kendini geliştirmeye çok açık, dürüst, güleryüzlü ve alanında başarılı bir psikologdur. Uzmanlığını da başarı ile tamamlamış halen alanında eğitimler almaya devam etmektedir. Meslektaşım Şafak Hanım’a meslek hayatında başarılar diliyor ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Psikologların Tavsiyeleri

  Eylül 15, 2020 - 8:02 pm

  Şafak Ağaca Kemal; danışanlarını iyi analiz ve takip eden, çalıştığı ekolü iyi bilen ve uygulayan, mesleğini etik prensiplerle uygulayan bir meslektaşımdır. Kendisi pek çok donanımlı eğitimden geçmiş ve gördüğü vakalarla deneyim kazanmıştır. Kendis özellike;Dikkat Eksikliği ve Hiperaktifite Bozukluğu, Aile Danışmanlığı, Yeme Bozukluğu, Depresyon, Anksiyete/Kaygı Bozukluğu gibi alanlarda gözüm kapalı danışan yönlendirebileceğim bir meslektaşımdır.

 • Uzmanlardan Gelen Tavsiye Yorumları

  Eylül 15, 2020 - 8:03 pm

  Merhabalar.. Şafak mesleğini büyük istek ve inançla seçti, çok da doğru bir karar vermiş. Mesleğini severek, özverili, istekli ve keyifle icra ediyor. Yenilikleri takip ediyor ve asla araştırmacı kişiliğinden ödün vermiyor. Yukseklisans eğitimini bitirmek üzere olduğu şu dönemlerde bir uzman psikolog olarak günden güne mesleğinde çok daha iyi yerlere geleceğini, danışanlarina uzmanlık alanı ile ilgili her konuda çok faydalı olacağına eminim. Kardeşim olmasının yanında, iç rahatlığıyla danışanlarımı Şafak’a yönlendiriyorum, geri dönüşlerden ve aldığım sonuçlarından da çok memnunum. Çocuklarda ve yetişkinlerde beslenme alışkanlıklarının değişmesinde ve porsiyon kontrolünü sağlamada kişiler üzerindeki sonuçlar çok etkileyici. strese bağlı yeme durumunun tedavisinde de Şafak’a yönlendirme yapıyorum. Kilo verme programlarında kişinin psikolojik olarak daha rahat olmasının saglanmasinda, çeşitli psikolojik rahatsızlık durumlarinda, gece yeme sendromu yaşayan kişilerde, uyku bozukluğu yaşayan kisilerde, günlük yaşantısını olumsuz etkileyen fobileri olan kişilerde de Psikolog desteği çok önemli. Şafak , bu konulardaki uzmanlığına ve etik çalısmasına; samimiyetini, iyi bir dinleyici olma özelliğini, empati kurmadaki becerisini bilim çerçevesinde ekleyerek danışanlarina olması gereken en iyi desteği sağlıyor. Psikolog Şafak Ağaca’yı uzman arayışında olan/ psikolojik destek almak isteyen/yaşam kalitesini arttirmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  • E. O.

   Haziran 17, 2023 - 12:04 pm

   Giderken yanına umutsuzca gittim cocugumun tiki için sonra kendisiyle tanıştığım ilk gün o güveni aldım. Açıklayıcı konuşması bilgisini gosteriyor çok tatlı yanında ben bile kendimi iyi hissediyorum. Iyiki yollarımız kesişti cocugum iyiki safak ablasıyla tanıştı çok mutluyuz

 • Doktorlardan Gelen Tavsiyeler

  Eylül 15, 2020 - 8:04 pm

  şafak hanımı bir psikolog olarak görmek beni sonsuz mutlu etti..çünkü çocukluğundan beri insan ilişkilerini araştıran bir kişiliği vardı..günümüz dünyasında ,stres ,mutsuzluk,karamsarlık gibi duygular bizleri tehdit ediyor..böyle durumlarda başta şafak hanım olmak üzere diğer psikologlara danışmak bizleri daha sağlıklı bireyler yapacaktır…şafak hanım fedakar kişiliğiyle danışanlarına yeterli zaman ayırıp onları topluma daha yararlı ,ve bireysel bunalımlarından sıyrılmış kişiler olmalarında yardımcı olacaktır…

 • İ.Y.

  Eylül 28, 2020 - 10:55 am

  son bir kaç yıldır kızıma çok bağırıyorum. Aslında bazen fizikselde şiddet uyguluyorum. Şafak hanım hiç yargılamadı, şefkatli yaklaşımıyla çocuğuma daha şefkatli olabiliyorum.

 • K.K

  Eylül 30, 2020 - 9:03 pm

  Ben 32 yaşindayim. Bir cok kere sevgili degistirdim, hic biriyle derinlikli iliski kuramadim. Ayni zamanda yogun bas agrilarim oluyordu. Migren ataklari.. Safak hanimla Emdr’la agrilarimi calistik. Ama anladim ki migrenimin altinda yasasigim sıkıntılarim var.. Bügüdüğüm ailemdeki sorunlar, annemle babam vb. 1 yila yakindir safak hanimlayim. Bazen ofkelerimi onada yansittim. Bir kus gittim kendisine bir ofkeli.. ama her seferinde uzerinde vurguladi.. Psikologa gosterdigin iliski, baskalariyla kurdugum iliskinin aynisiydi… Ben baskalariylada bir kizgin,bir küs oluyordum. Artik kizdigimda insalara sınır koyabiliyorum ve kizginligimin siddeti azaliyor. Saolsun cok ugrasti benle ve ben değistim, degismeye devam edecegim.

 • K.T.

  Ekim 8, 2020 - 2:07 pm

  Şafak hanıma uzun süredir devam ediyorum. Bu terapi denen şey , gidip oray konuşmak değilmiş sadece. resmen ben değiştim, içimdeki konuşan ses daha şefkatli konuşuyor artık. çocuklarıma daha az bağırır oldum. şafak hanım disiplinli çalışıyor. her hafta aynı saatte görüşmeler yapıyor. çok farklı düşünüyor olaylara başa açıdan bakmamı sağladı.. Teşekkür ederim.

  • Arzu A.

   Mayıs 11, 2022 - 9:50 am

   Merhaba ,Oğlum 8. sınıf öğrencisi dikkat dağınıklığı ve başarısızlığı için yardım alalım diye Şafak hanıma gittik kendisi çok dürüst güleryüzlü yardımsever çocuğumun sorununu çözüp bizi yönlendirmesiyle içimizi rahatlattı teşekkürlerimizi iletiyoruz

 • H.Çelik

  Aralık 17, 2020 - 5:35 pm

  Safak hanimla cok zor gunlerimde tanistim. Ard arda iki yakinimi birden kaybettim. Emdr tedavisi uyduladi. Cok zor donemler yaşadım. Insanin en yakınlarını ve peş peşe genc yasta kaybetmesi gercekten dayanılmaz bir acı…hayatim alt ust oldu ben kotu olunca evdeki herkes eşim, cocuklar yani tum aile perisan oldu. Bir aylık süreçte bile cok farketti. Halen gorusmeye devam edecegim. Insallah en kisa sürede eski halime dönerim. Psikologa güvenip gitmek gercekten zor. Insan kolay kolay herkese derdini anlatamiyor. Şafak hanim sakinligiyle sizi rahatlatiyor. Ozelllikle benim gibi sorunlarını herkese anlatamayan, cekingen ınsanlara ve herkese tavsiye ediyorum.

 • F.S.

  Aralık 19, 2020 - 6:02 pm

  Yaklaşık 2 aydır Şafak Hanımdan terapi alıyorum. Eşimle ilgili problemlerim var kendimi eşimin karşısında güçsüz hissediyordum.Güven konusunda problem yaşıyordum. Şafak hanım sayesinde yaptığı terapi sayesinde artık daha güçlüyüm ve daha da güçlü olacağım. Kendisine çok teşekkür ediyor. Destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • S.K.

  Ocak 3, 2021 - 9:54 pm

  Ben Kanada’da yaşıyorum. Şafak hanımı internetten buldum. aramızda çok saat farkı olmasına rağmen benimle hiç aksatmadan her hafta görüşmeler yaptı. Türkiyenin saatine göre 08.00da seansa başladık. Şafak hanım yurtdışından çok kişiyle çalışmış. kanada’nın para birimine göre fiyat söylüyor yani o konuda da ben zorluk çekmedim. Prensipli, akıllı bir kadın. Covid bizi çok kötü vurdu. Yakınlarımı kaybettim. Şafak hanımla üstesinden geleceğim inşallah ama çok zor

 • M.L.

  Ocak 3, 2021 - 9:55 pm

  Ben canlı kumar oynuyorum. öncelerde keyif içindi, sonra çok kötüye gitti. şafak hanım EMDR uyguluyor. Tavsiye ederim.

 • Kenan T.

  Ocak 5, 2021 - 10:07 pm

  Önce çocuğumuzun sıkıntıları için başvurduk ama sonra şafak hanım meselenin çocuk olmadığına anne baba olarak bizim tutumumuzla ilgili olduğunu söyledi. anne baba olarak bizimle çalıştı. Sonrada ayrı görüşmeler yaptık. ve sürecimizi sonlandırdık. Öyle eğlenceli bir şey değil tabi yüzleşmek, değiştirmek, dönüştürmek hemde ailecek. Ama hepimiz bu çabaya mecburduk. Artık şiddetsiz yaşayabiliyoruz. Şafak hanımı herkese tavsiye ederim,

 • S. K.

  Ocak 23, 2021 - 11:17 pm

  15 yaşında oğlumun ergenlik dönemi sıkıntıları ve anne baba olarak yaşadığımız süreci daha sakin geçirmek ve bu süreci nasıl daha iyi yönetebiliriz maksadıyla kendisine danıştığımız Şafak hn son derece güvenilir, cesaret verici ve çözümleyici yaklaşımıyla bizlerin bu dönemi sorunsuz geçirmemize büyük destek olmaktadır. Ayrıca anne olarak tarafıma uyguladığı Emdr sayesinde geçmişte yaşadığım sıkıntıların VS etkilerinden kurtulmam için büyük destek vermektedir Son derece başarılı bulduğumu ve samimi, candan., güvenilir iletişimi için minnettar olduğumu ayrıca belirtmek isterim.

 • Serpil

  Ocak 24, 2021 - 11:13 am

  Merhabalar , Şafak hanim ile 6 yaş kizimin gecirdigi beyin ameliyati sonrasinda yasadigi ve olasi yasayabilecegini dusundugumuz kaygi endise ve ataklari icin gittik. Operasyon sonunda ölmekle ilgili korkularida oldu. Henuz yolun basindayiz ancak Şafak hanimin bize yol gosterici tavri, konuya olan uzmanligiyla ve olaya aninda vakif olmasiyla bizi cok etkiledi. Ergenlik donemine yansimadan bu surecini atlatacagimiza eminim. Tesekkurler Şafak hanimcim.

 • P.Ş.

  Şubat 11, 2021 - 7:55 pm

  Eşimin uzakta çalışmaya başlaması ile ilgili olarak kızımın baŞ gösteren kaygı problemleri ile ilgili Şafak hanımdan destek aldık. Kızımın çok küçük olmasına rağmen (1.5 yaş)oyun terapisi ile bu süreci en yumuşak şekilde atlatmamızı sağladı.
  3.5 yaşında da kardeşimin vefatı sonrası kızıma ölümü nasıl anlatacağımız ile ilgili ve oluşan kaygısı ile ilgili destek aldık.
  Sakin tavrı, güleryüzü ile kızımın güvenini kazandı ve desteği ile süreçleri iyi yönetmemizi sağladı Şafak Hanım.
  Zor dönemlerimizde bize kılavuz olduğu için minnettarız.

 • A.K.R.

  Şubat 15, 2021 - 7:54 pm

  Şafak hn ile oğlumun ergenlik giriş süresinde tanıştık. Kendisinin doğru yönlendirmeleri sayesinde oğlum bu süreci daha rahat geçirdi. İyi ki bu süreçte Şafak hn ile yollarımız kesişmiş. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

 • Y..

  Şubat 15, 2021 - 7:57 pm

  Merhaba.,Şafak hanıma 11 yaşındaki oğlum için yaklaşık 1 yıldır gidiyoruz.Kendisinden çok memnunuz. Sakin, sabırlı ve profesyonel yaklaşımı ile çok kısa sürede oğlumun güvenini kazandı.Bir problem yaşadığımızda oğlum, Şafak ablasını arayıp çözüm bulmaya çalışıyor. Müsait olduğu zamanlarda kendisine ulaşabiliyoruz. .Bu bizim için çok önemli, anlık sorunlar yaşadığımız zaman geri bildirim alabilmek daha doğru yaklaşım sergilememizi sağlıyor Danışanlarına bütünsel olarak yaklaşıyor anne ve babayada yol gösteriyor. Bende kendim için seanslara başladım Şafak Hanım la. Gitmeyi düşünen herkese tavsiye ederim. Kendisine herşey için çok teşekkür ederiz.

 • T.A.A

  Şubat 15, 2021 - 7:58 pm

  Kendisine 6,5 yaşındaki oğlumun ani gelişen kaygı bozukluğu sorunuyla ilgili başvurdum. Gerek ilgisi, gerek mesleki yetkinliği, doğru yönlendirme ve nokta atışı tespiti ile bize gerçekten çok yardımcı oldu ve bu süreci hızlı bir şekilde atlatmamızı sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

 • Nalan B

  Şubat 17, 2021 - 1:24 pm

  Şafak Hanım ile kızımızın alta kaçırma ve anne ile olan iletişim eksikliği konularını görüşmeye gittik ve birkaç görüşme geçmemişti ki kızım altına kaçırmayı bıraktı. Bir süre sonra nasıl iletişim kurarız ve oyun ile nasıl etkileşim sağlarız bu konuları kendisinden öğrendik. Şimdi her şey daha güzel ve sayesinde ailece kaliteli vakit geçirebiliyoruz. Teşekkür ederiz

 • Z. S.

  Mart 3, 2021 - 9:17 pm

  Panik atak rahatsizliğimla gittim.. Emdr uyguladi. Emdr almayan bence kalmamali, ne enteresan bir seydir. 7 yasinda birinin bicaklandigina tanik olmustum. Ayni kalp carpintisi oldugunu bulduk. Tesekkur eder hocama,

 • Z...

  Mart 11, 2021 - 7:56 pm

  Kardeşim aracılığıyla ulaştım.Şafak Hanım’la görüştükten sonra kızımın kendine olan güveninde çok ciddi düzelme oldu.Bu anlamda kendisine çok teşekkür ederim.Kızımla iletişimi çok iyi,kızım kendisine çok güveniyor. Her bir sıkıntı olduğunda kendisiyle iletişime geçmekten çok memnun oluyor.Sakinliği ve konuları tek taraflı değil etraflıca ele almasından memnun kaldım

 • M.K.

  Mart 12, 2021 - 7:56 pm

  Şafak Hanım’a 3.5 yaşındaki oğlumun hiperaktivite yatkınlığı,çok hareketliliği ve gittiği her okulda uyumsuzluk sorunu nedeniyle danıştık.Terapiler sonucunda çocuğumuzda ciddi anlamda düzelmeler oldu .Pandemi sürecinden önceki en son gittiği okulunda istikrarlı bir şekilde 9 ay devam edebildik.Kendisine çok teşekkür ederim.Çocuğumun gelişim sürecinde ihtiyaç durumunda ilk kendisinin kapısını çalıyor olacağım.Çocuklarla iletişimi muhteşem

 • Duygu

  Mart 13, 2021 - 11:36 am

  Sevgili Şafak Hanım’a 4 yaşındaki oğlumun kan fobisi üzerine danıştık.Henüz iki seans gitmemize rağmen oğlumun iç dünyası,evliliğimiz,ailemiz hakkında da bir çok göremediğimiz,bilmediğimiz şeyleri öğrendik.Oğlum da ben de kendisini çok seviyoruz,çok tatlı ve gerçekten çok ilgili hocamız. Kendisine teşekkür ederiz. 🙂

 • Şule D.

  Mart 13, 2021 - 12:49 pm

  Şafak Hanim’a yaklaşık bir aydır gidiyoruz. Kızım hiperaktif ve dikkat daginikligi sorunu var. Fakat su kısacık surecte bile olumlu etkiler görmeye başladık bile. İyi ki yolumuz Şafak Hanimla kesişti ve onu tanidik herşey için ona cok teşekkür ediyorum…

 • Ş.T.

  Mart 15, 2021 - 7:53 pm

  Şafak Hanım’a 10 yaşındaki oğlumun uyurken yaşadığı sıkıntılar için danıştık. Gece terörü denilen bir durumdu. Oğlumuzla kurduğu güzel iletişim sayesinde hem Sıkıntılarımızdan kurtulduk hem de oğlumun kendine güvenmesini, kendini daha iyi ifade etmesini ve duygularını keşfetmesini sağladı. Oğlum terapilere gelirken hiçbir zaman itiraz etmedi, hep severek katıldı

 • GA

  Mart 16, 2021 - 9:17 pm

  Sanırım yaklaşık 2 aydır Şafak Hanım’dan destek alıyorum. Kendimdeki gelişmeleri biraz şaşkınlık, biraz da mutlulukla izliyorum. Yalnızca sorunlarımı çözmekle kalmıyor kendimi geliştirip güçlendirmeme de büyük yardımı oluyor.
  Öğrendim ki bir profesyonel ile yaşama devam etmenin yeri – zamanı – olmazsa olmaz bir sebebi yok, hayatımızın bir parçası olmalılar

  Emekleriniz için teşekkürler

  • B.O.

   Ağustos 8, 2021 - 9:50 pm

   Kaygi ve panik bozukluk tanisi aldim psikiyatristimden, sonra terapiye gitmemi onerdi. Evime yakin olmasi nedeniyle Şafak hanimi buldum. Benim panik bozuklugum mide bulantisiyla basliyor sonra kalp carpintisine donuyordu. Tetikleyicileei calistik, ölümle ilgili yasadiklarimi-basima gelenleri.. simdi daha iyiyim, panik gelecekmi endisem kalmadi. Gelirse safak hanimla sakinleme egzersileri cookca yaptik… Daha saglam ve güçlüyüm.. Tavsiye ederim.

 • M.K.Y.

  Mart 18, 2021 - 9:32 pm

  Bir kitapta okuyunca, anne olmadan kendi surecimden gecmek istedim. Evime yakin olsun uzun sure gideyim dedim ve yakinimdaki tum psikologlari aradim, safak hanim direk kendisi aciyor telefonlari. Beni cok iyi yonlendirdi, oldukca uzman konusmasiyla guvendim, basladim..iyi ki diyorum simdi iyi ki…
  Ben dedim ya zorlu yasam sorunuyla gitmedim kendi terapimden gecmek icin basladim. Kitaplar, filmler beni cok donatti safak hanim, bence artik anne olmaya hazirim..
  Tesekkur ederim.

 • E. ZAFER

  Mart 29, 2021 - 11:03 am

  Şafak Hn kızımla kurduğu güzel iliski sayesinde bazı dönemlerde tik sorunları ve öfke kontrolü konusunda kızımla çalıştılar. Şafak Hn mesleğini çok severek yapar bunu işine yansıtan psikologdur . Onunla tanışmamızın çok güzel bir şans olduğunu düşünüyorum.

 • I.

  Mart 30, 2021 - 9:16 pm

  Şafak hanımla kaygılarım ve çocukluğumda yaşadıklarım hakkında görüşüyoruz. Kimseye anlatamadığım şeyleri onunla paylaştığımda ve odadan çıktığımda yüreğimden ağır bir kayanın kalktığını hissediyorum. Neyi neden yaptığımı, kendimi kesfetmemi sağladı. Edmr uyguluyoruz, unuttum sandığım, bende artık etkisi yok dediğim şeylerin
  halen bende , bedenimde olduğunu görmek yüzleşmemi sağlıyor. Daha uzun bir yolumuz var sanıyorum, kendisine içtenliği için teşekkür ederim.

 • Yasemin K.

  Mart 31, 2021 - 9:53 am

  Safak hanımla kızımın psikoloğu olarak yola başladık. Kızım ile başladığımız yola kendi sorunlarımla yola devam ettim. Çabuk sinirlenmem ,geçmişle barışık olamamam ve sürekli geçmişi sorgulayıp kaygılar oluşturarak kendi hayatımı zindan ettiğim artık dipteyim dediğim zamanda bana yardımcı olarak tekrardan beni motive ederek kendime olan güvenimi geri kazanmama yardımcı oldu. Uyguladığı teknikler ve bana uygulamamamı önerdiği teknikler ile stres ve kaygı anında kendimi daha rahat hissetmemi sağladı. Bu vesile ile kendisine tesekkür ederim. Bu mesleği severek yapan ve karşısında ki danışanına güven veren Şafak hanım ile tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.

 • Mehmet K.

  Haziran 3, 2021 - 4:51 pm

  Oğlumuz için destek aldığımız Şafak hanım’ın, hem oğlumuza hem bizlere çok kıymetli katkıları oldu. Hayatımıza kattığı değer ve farkındalık için kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Kubra K.

  Haziran 5, 2021 - 3:39 pm

  Tanıdığıma çok mutlu olduğum hayatimi kendimi anlamama neden olan güzel yürekli Şafak Hanim emdr yöntemi uygulamasıyla başlayıp güzel sonuçlandiran her seansta heyecanlanarak koşa koşa gitmemi sağlayan güzel yürekli guler yüzlü insan çok çok teşekkür ederim..

 • Buse A.

  Eylül 3, 2021 - 9:50 pm

  Dört aydır Şafak hanımla görüşüyorum. İlk başta ön yargılarım vardı psikolağa gitmekle ilgili fakat çok kısa zamanda bu ön yargılardan kurtuldum. Travmalarım ve sağlık anksiyetem üzerine Emdr tekniğiyle çalışıyoruz. Şimdiden çok gelişme kat ettim. Bunun yanı sıra önerdiği faydalı kitaplar sayesinde bilmediğim birçok şey öğrendim ve günlük yaşantımda uygulamaya başladım. Şafak hanımla çalışmak verdiğim en doğru karardı. Bu hayatta en önemli şeylerden birinin kendimize yatırım yapmak olduğunu düşünüyorum ve sağlık ile psikoloji tamamen bir bütün. Kendinizi seviyorsanız asla pes etmeyin kendinize ve Şafak hanıma bir şans verin gerisi kendiliğinden gelir.

 • Serdar Ç.

  Şubat 22, 2022 - 12:54 pm

  Şafak hanım ile tavsiye üzerine tanıştık ve çok memnun kaldık. 4 yaşında çocuğumuzun dil gelişimi ve sosyalleşme si adına gelişime ihtiyacı vardı, 5 hafta sonunda çok güzel tespitleri sonrasında bizi doğru eğitimcilere yönlendirdi. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  • EDA

   Mayıs 24, 2022 - 1:01 am

   Kızımın ergenlik sürecinde yoğun ve karışık duygularını ifade etmesinde yol gösterici oldu. Aynı zamanda bizimle kurduğu iletişimle de kızımı daha iyi anlamamızı sağladı.

 • Aydin

  Mart 25, 2022 - 11:51 am

  Biz eşimle ayrilmaya karar verdik. Sadece ayrilma sürecini daha iyi yonetebilelim diye şafak hanima basvurduk. Bir giden danisani bize onermişti, cift terapisine basladiktan sonra aslinda birbirimizden ayrilmak istemediğimizi ve aslinda kirginliklarimizin olduğu ortaya cikti. Simdi tekrar ayni eve donduk, her haftada Şafak hanima gidiyoruz. Iliskimizi duzenlemeye, iletisim problemlerimizi cozmeye istekliyiz. Saolsun safak hanim bizleri kazandi. Cift terapisi icim oneririm kendisini.

 • P.L.

  Mayıs 27, 2022 - 12:22 am

  Eşimle bir bayram zamani büyüklerimizle beraberken bir anlaşmazlığa düştük malesef uygun olmayan bir yerde ve zamanda kavgaya tutuştuk. Annelerimiz, babalarimiz çok üzülduler ama malesef onlarda kavganin içine dahil oldular ve olay büyüdü. Ozaman buyuklerimizinde önermesiyle biz cift terapisine basladik. 5 ay devam ettik, şafak hanim net biri, acikca dusunduklerini dile getiriyor. Biz yarar sagladik Safak hanima hem tesekkur ederim, hemde oneririm, Deneyimli, bilgili, sakin bir yani var.

 • Büşra Ş.

  Mayıs 31, 2022 - 7:27 am

  Şafak Hanım ile eşimin iş yeri aracılığı ile tanıştık. Ben 4 ay önce kalp krizi sonucu eşimi kaybettim. Bir gecede kızım ile hayatımız değişti. Kızım ve ben Şafak Hanım’in desteği ile bu zorlu günleri geride bıraktık. Hala acımız çok büyük ama bu acı ile nasıl başa çıkmayı öğrendim. Kendisine bize verdiği büyük emek için teşekkür ederim. Herkese tavsiyemdir. İnsan sorunlarını nasil olsa çözülür diyip bırakmamalı. Çözemediğimiz durumda önce kendi ruh sağlığı için destek almalıdır.

 • Abdullah

  Haziran 6, 2022 - 6:19 pm

  Şafak hocayla buradaki yorumlardan tanıştım kendisi hayatımın dönemeç noktalarında geçmişimi daha iyi anlamama ve kendimi kontrol altına almamda çok yardımcı oldu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

 • Tuğçe Y.

  Haziran 16, 2022 - 2:46 pm

  Şafak Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. 6,5 yaşındaki oğlumun boşanma sürecinde yaşadığı hayal kırıklıklarını minimize etmek adına yardım aldık. Kendisinin desteği ile oğlum yeni hayatına adapte olmayı başardı. Önümüzde aşılacak çok şeyler olduğunun bilincinde bir anne olarak yeniden yeni konularla oğlumu Şafak Hanım’ın desteği ile büyütme gayesi içerisindeyim… Buradan kendisine teşekkür etmek istiyorum.

 • Makbule S.

  Eylül 8, 2022 - 1:11 pm

  Uzun bir süre psikolog arayışımız Şafak hanımla son buldu. 6 yaşındaki oğlumuzla ilgili çözemediğimiz bazı problemler vardı. Şafak hanım 5 seanslık bir oyun terapisi uyguladı. Terapi sonrası bize çok kritik ve önemli öneriler sundu. Bunları uyguladığımızda aile içinde ki değişikliğe inanamadık.
  Daha sonra kendisine artık su yüzüne çıkan çocukluk travmalarımı atlatmak ve destek almak amacı ile tekrar gittim. Kendisi EMDR tekniği ile canımı acıtan, travma yaratan hangi olay varsa hepsini tek tek silip süpürdü diyebilirim 🙂 Koşa koşa gittiğim her seansta bir adım ileri gittik. 4 ayın sonunda kendimi olduğumdan çok daha iyi hissettim 🙂 Konuşmak istemediğim, hatırlamak dahi istemediğim olayların hiçbiri artık canımı acıtmıyor. Bu duruma hala hayret ediyorum.
  İşinde çok iyi olduğunu kesinlikle ilk seansta anlayacaksınız. Olaylara nereden ve nasıl yaklaşacağını iyi bilen, çok iyi gözlem yapan, işinin ehli harika bir Uzman Psikolog.
  Şiddetle tavsiye ederim.

 • Bahar B.

  Eylül 20, 2022 - 11:33 am

  Safak hanimla oglumun cocuk psikiyatri doktorunun yonlendirmesi ile tanistik. İyi ki de tanistik. Kendim de hekim olmama, çok okuyup çok araştırmama rağmen 5 yaşındaki oğlumla ilgili çözemediğim, içinden çıkamadığım sorunlarımız vardı. Son derece kaygili, duygularini regule etmekte ve ofkesini kontrol etmekte zorlanan oglum Safak hanimla geçirdikleri oyun terapi seanslarından cok fayda gördü. Aralarındaki bağ muhteşemdi. Seanslara koşa koşa giden, bir süre görmeyince özleyen oğluma çok iyi geldi Şafak ablası. Sıcacık gülümsemesi, yumuşacık ses tonu, etik, ilkeli, ilgili ve bilgili yaklaşımıyla gözüm kapalı tavsiye ederim kendisini herkese. Oğlum kendini daha iyi hissettikçe, sorunlar çözülmeye başladıkça evin içindeki mutluluğumuz da arttı. Ailece onu çok seviyoruz.

 • Y. A.

  Ekim 8, 2022 - 11:50 am

  Merhabalar. Kızımın arkadaş baskısından ortaya çıkan psikoljik sorunlardan dolayı sizinle tanıştık. Verdigi öğütler. Kızımla konuşma sonrasında davranışlarındaki değişiklik görülmeye değer. Verdığınız emekler için teşekkür ederiz

 • E. u.

  Ekim 10, 2022 - 4:01 pm

  Google maps üzerinden buldum‚ iyikide bulmuşum şafak hanım oldukça işinde profesyonel. Nice seanslara

 • H. T.

  Kasım 11, 2022 - 10:47 pm

  Psikolojik sorunlarım işimi etkilediği için başlamıştım. Şafak hanım kendimi keşfetmeme yardımcı oldu ve yolumu bulmamı sağladı. Ön yargılı olmama rağmen psikoloji konusunda bazı tekniklerin işe yaradığını görmek beni şaşırttı. Tedavimi tamamladığımı düşünmüyorum ancak en azından hayatımı etkileyen sorunlardan kurtuldum diyebilirim. Düzenli bir ilerlemeyle, stresle baş etmek, sınırlarını çizmek konularında iyi bir yönlendirme aldım. Tavsiye ederim.

 • Ç. Ü.

  Ocak 17, 2023 - 3:41 am

  Terapiye önyargılı bakan bir insandım. Ama mutsuz ve huzursuz hissettiğim, öfkemi kontrol edemediğim, uykusuzluk çektiğim bir dönemde aradım Şafak Hanım’ı. Bilimsel yöntemler kullanarak zorlandığım duygu ve olaylarla başedebilmem için teknikler öğretiyor. Geçici değil hayatın her alanında kullanabileceğim yetiler kazandığımı hissediyorum. Terapi sürecimiz devam ediyor. Ama ben kendimi iyi hissettikçe görüşme sıklıklarını kademeli olarak azalttı, Şafak Hanım. O yüzden sırf seans olsun diye değil gerçekten ihtiyaç varsa randevu verdiğine güvenebilirsiniz.

 • N.B.

  Şubat 18, 2023 - 8:59 am

  7 yasındakı oğlumda olan öfke problemi ile ilgili Şafak hanımdan danışmanlık aldık. Su ana kadar bıldıklerimi bana unutturdu ve ınanılmaz bir rahatlama oldu. Oglum da ben de artık çok iyiyiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 • M. Ö.

  Temmuz 4, 2023 - 9:47 am

  Tavsiye üzerine gittiğimiz Şafak hnm’dan kızım için aldığımız destek sonrasında tikler çok çok azaldı. Şükür şuanda gayet iyi. Elinize emeğinize sağlık..

 • T. S.

  Temmuz 4, 2023 - 5:48 pm

  Ergenlik Caginda olan kızım için yardım aldık Şafak Hanımdan kendisi son derece ilgili ve yol gösteren ayrica branşında deneyimli birisi.Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • A. Ş.

  Şubat 12, 2024 - 11:13 am

  Şafak Hanımdan 4 yaşındaki oğlumuzun okula alışma sürecinde yaşamış olduğu problemlerle ilgili destek aldık. Doğru tespitler ve doğru yönlendirmelerle sorunumuzun çözümünde yardımcı oldu. Oğlumuzun yabancılar karşısında takındığı sessizliğe rağmen onunla olan iletişiminden ve ilgisinden çok memnun kaldık. Destekleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Yorumunuzu yazınız